Kampanya 1

Kampanya 1
EC English'den Amerika ve İngiltere'de müthiş fırsat!

Kampanya 2

Kampanya 2
LSC Kanada/EC okulları Türk öğrencilere özel fiyatlarla!

Kampanya 3

Kampanya 3
Language Studies International ile 3 kıta 6 ülke!

Öğrenciler ne diyor?

Öğrenciler ne diyor?
Gamze'den CDS'ye mektup var

Kanada Günleri'ne katılan Yeni Okullar...

22 Şubat 2011 SalıKanada Günleri kapsamında Türkiye'ye gelen 3 yeni okulun bilgileri web sitemize eklendi.
Kanada Günleri:


10 Mart 2011, Ankara
Hilton Otel
13:00-18:00


12-13 Mart 2011, İstanbul
The Marmara Taksim Otel
13:00-18:00

Alexander College
http://www.alexandercollege.ca/

Alexander Koleji, yüksek ihtiyaç alanlarında hem akademik hem de mesleki eğitim veren özel bir eğitim kurumudur. Kolej, akademik ve temel programları sunmaktadır. Alexander Koleji, Eğitim Bakanı’nın yazılı onayı ile sunulan Associate of Arts Diploması sağlamaktadır.

Kanada’ya yeni gelen ve İngilizceye aşina olmayan birçok öğrenciyi kabul eden kolej, bu öğrencilere verdiği İngilizce eğitimi ve mesleki programlar ile Kanada kültürüne adapte olmalarını sağlamakta ve üniversitenin ilk iki yılında istedikleri bölüme transfer olabilmeleri veya iş bulabilmeleri konularında yardım etmektedir.

Detaylı Bilgi


Conestoga College
http://www.conestogac.on.ca/

1967 yılında küçük bir kolej olarak eğitim hayatına başlayan Conestoga Koleji, zaman içerisinde Kanada’nın lider politeknik enstitülerinden biri haline gelmiştir.

Eğitimde, kısa süreli kurslarından 4 yıllık programlarına kadar bir dizi program sunan kolej, Güney Ontario için yenilik yapma ve ticarileşme konularında da önde gelen araştırmalar yapmaktadır.

Detaylı Bilgi


University Canada West
http://www.ucan.ca/

University Canada West’te ne bulacaksınız?

Lisans ve yüksek lisans programlarında yüksek kalite standartı, akfik ve son derece yardımcı öğrenci işleri departmanı, karıyer odaklı akademik çalışmalar, profesyonel ve itibarlı eğitim kadrosu ve idari kadro ve canayakın bir öğrenci ortamı.

University Canada West bir öğrencinin en iyi eğitimi alabilmesi için gerekli zorlayıcı eğitim ile aktif soyal hayatı bir arada sunmayı hedefleyen bir okul

Detaylı Bilgi

0 comments:

Yorum Gönder