Kampanya 1

Kampanya 1
EC English'den Amerika ve İngiltere'de müthiş fırsat!

Kampanya 2

Kampanya 2
LSC Kanada/EC okulları Türk öğrencilere özel fiyatlarla!

Kampanya 3

Kampanya 3
Language Studies International ile 3 kıta 6 ülke!

Öğrenciler ne diyor?

Öğrenciler ne diyor?
Gamze'den CDS'ye mektup var

King George International College ile Kanada'da Eğitim

27 Temmuz 2011 Çarşamba


Kanada'da beş ayrı şehirde kampüsleri bulunan ve temel dil eğitiminden, otel yöneticiliği diplomalarına; çeviri kurslarından işletme yönetimine kadar pek çok alanda hizmet veren King George International College, 2011 yıl sonuna kadar Türkiye'den gelecek öğrencilerine %20'ye varan indirimler uyguluyor.


KGIC'yi tanıyalım

1996 yılında Surrey'de kurulan enstitü, bir sene sonra ilk ofisini Vancouver'da açıyor ve daha sonra merkezini buraya taşıyor. Sonraki yıllarda Surrey ve Vancouver dışında Toronto, Victoria ve Halifax şehirlerinde açtığı ofisleri geniş kampüs alanlarına çeviren okulun 1500 tam zamanlı öğrencisi, 140 eğitmeni ve 45 kişilik destek ekibi var.

İngilizce dil eğitimi ile başlayan yolculuğunu genişletme kararıyla grup bir de King George International Business College ismiyle bir işletme enstitüsü faaliyete geçiriyor. Vancouver, Toronto ve Victoria'da bağımsız kampüsleri bulunan İşletme Enstitüsü King George Eğitim Grubu'nun güçlendirici ve ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor.


King George Eğitim Grubu'nda hangi konularda eğitim veriliyor?

Yetişkinlere yönelik İngilizce - 16 yaş üzeri öğrencilere 1 aydan 12 aya kadar sürelerle temel İngilizce'nin yanı sıra iş İngilizcesi eğitim hizmeti sunuluyor. Tercihe göre okul sonrası dinleme, konuşma, monolog gibi programları da var.

Çocuklar ve gençlere yönelik İngilizce - Çocuk ve genç olmak üzere iki grup halinde düzenlenen programlarda çocuklar için yaş aralığı 6-13 yaş, gençlerde ise 13-17 yaş. Eğitim sırasında çocuğunuzun yanında olmayı arzularsanız size de aynı evde kalma imkanını bile sağlayabiliyor. Program içerisinde İngilizce'nin yanı sıra sanat, drama, sosyal bilgiler gibi farklı konular da bulunuyor.

İş İngilizcesi - 12 haftalık bir diploma programına ilave olarak 4-8 haftalık sertifika programı almak mümkün. Profesyonel hayatınızda İngilizce'yi en uygun şekilde kullanmanız için iletişim ve müzakere teknikleri, sınıf çalışmalarına ek olarak pratik yapabileceğiniz saatlerle birlikte veriliyor.

Sınav hazırlığı - TOEFL, IELTS ve FCE Cambridge sınavlarına hazırlık için açılan program süreleri 4-12 hafta arasında değişiyor.

Modern Medya İngilizcesi - 8 haftalık program popüler kültür, televizyon ve gazetecilik, reklamcılık, belgesel gibi iletişim araçlarının katkısıyla sizi medya hayatına hazırlıyor.

Staj programları - 8 aydan 18 aya kadar seçtiğiniz sürelerde Kanada'da bir işyerinde iş tecrübesi kazanırken aynı zamanda İngilizce'nizi ilerletebilirsiniz.

Yaz kampları - 8 ile 16 yaş arasındaki çocuk ve gençler için hazırlanan 3 haftalık yaz programlarında İngilizce eğitiminden spor aktivitelerine kadar pek çok faaliyet bulunuyor. Dolu dolu bir 3 hafta geçirilmesi garanti!

Üniversiteye hazırlık İngilizcesi - 4 haftadan 12 haftaya kadar programlarla akademik İngilizcenizi geliştirmeniz hedefleniyor.

İşletme Yönetimi - 25 hafta süreli program içerisinde uluslararası işletme, finans, pazarlama, insan kaynakları, iş geliştirme dersleriyle sizi iş dünyasına en etkin şekilde hazırlıyor. Program sonunda diploma sahibi oluyorsunuz.

Otel Yönetimi
- 36 haftalık diploma programında yiyecek-içecek yönetiminden, konuk ağırlamaya, insan kaynaklarından pazarlamaya kadar otel yöneticiliğini A'dan Z'ye öğrenebilirsiniz.

Konaklama

İki tür konaklama için şansınız bulunuyor. Okul kampüslerinin yurtlarında veya aile yanında. Hangisini seçerseniz seçin bu 5 şehir size harika imkanlar sunuyor.

Okul dışı aktiviteler


Boş kalan zamanlarınızda ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok, sizin için organize edilmiş pek çok aktiviteyle karşılaşacaksınız! Bunların arasında at biniciliği, kamp, rafting, trekking, konserler, kültürel turlar, karaoke geceleri, sportif organizasyonlar gibi çok eğlenceli faaliyetler bulunuyor. Şehir dışı turlara bile katılmanız mümkün.

King George International College ile ilgili ayrıntılı bilgi için buraya, King George International Business College için buraya göz atabilirsiniz.

Programlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için CDS Danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

1 comments:

Philip Evis dedi ki...Bu Aso tasarruf ve kredi kredi sirketidir. kisisel is için bir kredi gerekiyor, ya da tüm temizlemek için kredi ihtiyaciniz varsa

Daha fazla bilgi için evisloanfirm@gmail.com: fatura lütfen bizim bizim burada e-posta ile temasa geçin. Bilginiz için, firmamiz

Eger ilgileniyorsaniz lütfen bize geri almak hemen kredi ile halletmek için,% 2 faiz oraniyla kredi vermek
2z
Onay belgesine aktarmak.


Dolgu ve dönüs

(1) Tam adi: ....................
(2) Kredi Tutari: ...............
(3) Kredi Süre: ..............
(4) Cinsiyet: .........................
(5) Cinsiyet: ...............
(6) Ülke:
(7) Ev adresi: .........
(8) E-posta adresi:
(9) Telefon numarasi: ...........

Bay Evis Philip

20 Nisan 2016 15:34

Yorum Gönder