Kampanya 1

Kampanya 1
EC English'den Amerika ve İngiltere'de müthiş fırsat!

Kampanya 2

Kampanya 2
LSC Kanada/EC okulları Türk öğrencilere özel fiyatlarla!

Kampanya 3

Kampanya 3
Language Studies International ile 3 kıta 6 ülke!

Öğrenciler ne diyor?

Öğrenciler ne diyor?
Gamze'den CDS'ye mektup var

Kaynak kütüphaneler

8 Haziran 2010 Salı

Google gibi her sorunun cevabını bulduğumuz bir başyapıt dururken niye kütüphanelere ihtiyacımız olsun diyebilirsiniz. Ama ben vaktinin bütük bölümünü yaptığım her işte internette araştırma yaparak geçiren biri olarak diyebilirim ki, internette rast geldiğimiz bilgilerin güvenilirliği tartışılır. Bir çoğu birbirinin kopyası olmakla birlikte, kaynağı belirtilmemiş ve belgelendirilmiş bilgilerden ziyade konularla ilgili insanların kendi görüşlerini yansıtıp ama bilgi diye internette yayınlanan tonla yazı var.

Yine de en önemli kaynak kütüphaneler. Özellikle siz öğrenciler için. Yine blog için araştırma yaparken bulduğum bir kütüphaneler ve diğer bilgi kaynaklar listesi. Ödev yaparken belki işinize yarar. Ben Bilkent Üniversitesi mezunuyum. Üstelik kuzenim Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi'nde çalışıyor. Konusunda oldukça başarılı ve iddialı bir kütüphane olduğunu biliyorum. En azından kendi bilgim dahilinde Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi'ni tavsiye edebilirim.

Umarım bilgi işinize yarar.


Üniversite Kütüphaneleri

Diğer Bilgi Kaynakları

7 comments:

igein izevbekhai dedi ki...

i Sayin Igein, Aiicco sigorta kredi kredi sirketi temsilcisi degilim, is için kisisel bir kredi gerekiyor? Bu e posta bize ilgileniyorsaniz eger biz,% 3 faiz oraniyla kredi vermek: Eger kredi transferi belge derhal ok ile devam etmek ( igein_h_yizevbekhai@admin.in.th )

31 Temmuz 2014 04:59
mrs cruz berry dedi ki...

Ben iki çocuk ile şu anda evli bir adam ve ben Ağustos 2014 bir mali durum sıkışmış ve ben finanse ve oğlum ilaç benim faturaları ödemek gerekiyordu. Ben özel ve kurumsal ama asla başarı ile hem de çeşitli kredi firmaların kredi arayan çalıştı ve çoğu banka benim kredi reddetti. Tanrı olurdu Ama ben bir arkadaşı tarafından özel bir kredi borç veren Sayın James adında Allah'ın bir kadınla tanıştı ve ben $ 350,000USD bir kredi toplamı var ve bugün bir iş sahibi ve benim çocuklar iyi yapıyorsun duyuyorum ... bu yüzden hızlı bir şekilde e-posta yoluyla onunla temasa kredi ihtiyacı olan birini tavsiye etmek istiyorum: (goodnewsloaninvestment001@gmail.com) o ben Tanrı yapmış olduğu iyi şeyler için onu korusun olacağını dua yapıyorum bilmiyor benim hayat.

2 Mayıs 2016 15:51
leo mark dedi ki...

WE OFFER LEASE BG,AND SBLC AND LOAN FROM HSBC LONDON AND BARCLAY'S BANK AS WELL AS
DISCOUNTABLE BANK INSTRUMENT SUCH AS SWIFT MT 760, MT 799, IF TRANSACTION PROCEDURE IS
ACCEPTABLE WE CAN CLOSE DEAL WITHIN 5 BANKING DAYS, SERIOUS AND DIRECT
CLIENT SHOULD CONTACT ME FOR GENIUNE ENQUIRIES AND EXECUTION:YOU CAN CONTACT

Mr Ronald Rajnesh Gounder
Email:grounesh.advisory1@gmail.com
Skype:grounesh.advisory

9 Eylül 2016 04:43
Donald murray dedi ki...

Murray kredi finansmanı, işletme kredileri, tarım kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, konut kredileri, markshot kredileri, sanayi kredileri, Çiftlik Çiftlik Kredileri vb. Gibi 10.000 - 150.000.000,00 ($) USD, (£) GBP, (€) Euro veya Singapur Doları ($) Şimdi zorunluluk olmadan FREE quote alın! 54 aya kadar geri ödemeler. Krediyi% 2 oranında veriyoruz. Teminat Yok, Para, onaylandıktan sonra 24 saat içinde hesabınıza ödenir. Bir KREDİ edinmek istiyorsanız, isteğinizi e-posta yoluyla bize göndermekten çekinmeyin: murrayloanfinance@gmail.com

11 Aralık 2016 15:14
Donald murray dedi ki...

Murray kredi finansmanı, işletme kredileri, tarım kredileri, kişisel krediler, konut kredileri, konut kredileri, markshot kredileri, sanayi kredileri, Çiftlik Çiftlik Kredileri vb. Gibi 10.000 - 150.000.000,00 ($) USD, (£) GBP, (€) Euro veya Singapur Doları ($) Şimdi zorunluluk olmadan FREE quote alın! 54 aya kadar geri ödemeler. Krediyi% 2 oranında veriyoruz. Teminat Yok, Para, onaylandıktan sonra 24 saat içinde hesabınıza ödenir. Bir KREDİ edinmek istiyorsanız, isteğinizi e-posta yoluyla bize göndermekten çekinmeyin: murrayloanfinance@gmail.com

11 Aralık 2016 15:14
Richardson McAnthony dedi ki...


We offer fresh cut bank instrument for lease, such as BG, SBLC, MTN, Bank Bonds, Bank Draft, T strips and others. Leased Instruments can be obtained at minimal expense to the borrower compared to other banking options. This offer is opened to both individuals and corporate bodies.

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600
2. Currency : USD/EURO
3. Age of Issue: Fresh Cut
4. Term: One year and One day
5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)
6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2
7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties
8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c
9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760
10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103
11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request

Name: Ardan Clooney
Email:brandfinance33@gmail.com

28 Eylül 2017 14:59
Michelle Huxford dedi ki...

I am Michelle Huxford from Casper, Wyoming. I was in a very chronic financial issue and terminal ealth situation some few weeks back. After all my search for assistance from friends and neighbors proved abortive, I feel there was no one who truly cares. I became so emaciated due to lack of good food and my 2 kids age 5 and 8 were not also good looking due to lack of proper care as a result of finance. One faithful morning I saw an old time friend of my late husband and I told him all I have been going through and he said the only way he could help was to direct me to a good loan agency that also helped him, He explained to me on how he was financially down and how he got boosted by this loan agency UPSTART LOAN INC ( upstartloan@yahoo.com ) who gave him loan at an affordable rate. He further assured me that they were the only legit loan firm he found in the quest of seeking for loan after been scammed by various fake loan lenders online. He gave me their email: upstartloan@yahoo.com or text/call (574) 301-1639, That was how i applied and was also granted a loan and my life changed for the good. CONTACT THE ONLY GENUINE LENDERS( UPSTART LOAN INC) VIA email: upstartloan@yahoo.com or call +1 (574) 301-1639 to resolve your financial mess..

10 Aralık 2017 15:49

Yorum Gönder