Kampanya 1

Kampanya 1
EC English'den Amerika ve İngiltere'de müthiş fırsat!

Kampanya 2

Kampanya 2
LSC Kanada/EC okulları Türk öğrencilere özel fiyatlarla!

Kampanya 3

Kampanya 3
Language Studies International ile 3 kıta 6 ülke!

Öğrenciler ne diyor?

Öğrenciler ne diyor?
Gamze'den CDS'ye mektup var

LSI Vancouver ve LSI Toronto'da indirimlere devam...

17 Nisan 2011 Pazar


LSI - Language Studies International'dan bir kampanya daha. LSI Vancouver ve LSI Toronto merkezlerinde aşağıda listelenen kurslarda %15 indirim yapıldı.

Kampanya kapsamına Genel İngilizce ve ISY (International School Year - Uluslararası Okul Yılı) kursları dahildir.
 • Genel İngilizce : İş ingilizcesi dahil standart 20 ders ve yoğun 30 ders
 • ISY: 20 ve 30 ders ve sınav kursları.

Koşullar:
 • Kampanya sadece 2011 yılı için geçerlidir.
 • 31 Aralık 2011'e kadar yapılan kayıtlar bu indirimden faydalanacaktır.
 • Kursa 2011 yılı içinde herhangi bir tarihte başlanabilir.
Birazda LSI'yı tanıyalım.


LSI

LSI, başta İngilizce dil eğitimi olmak üzere dünyada birçok ülkede dil eğitimi veren merkezleri bulunan bir eğitim kurumu. 40 yılı aşkın süredir bu işi yapıyorlar ve iddialarına göre dili yaşayarak öğretiyorlar.

LSI'ın merkezlerinin bulunduğu ülkeler:
İngilizce: İngiltere, Kanada, ABD, Avustralya, Yeni Zelanda.
Fransızca ve Almanca: Fransa, Almanya ve İsviçre.

LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika ve Kosta Rika'da anlaşmalı okullarda diğer dillerde eğitim konusunda aracılık da yapıyor.


LSI dil kurs alternatifleri:
 • Genel kurslar
 • Üniversite, yüksek okul ve kariyer hazırlık
 • Özel dil baraj sınavlarına hazırlık
 • Özel amaç için İngilizce (ör: hemşireler için ingilizce)
 • İş İngilizcesi
 • 50 yaş üstü kurslar
 • Eğitim ve iş tecrübesi (staj) programları

LSI Vancouver

Şehir merkezinde modern bir ofis binasının 1. katında yer alan LSI Vancouver, internet erişimli bilgisayar odası, multimedya bireysel çalışma materyalleri ve mutfak hizmetleri sunuyor. Okul, otobüs, deniz otobüsü ve tren gibi ulaşım araçları ile şehrin ana aktivitelerine rahat ulaşılacak bir yerde yer alıyor.

Aktivite Programı:

Vancouver’ın meşhur, ekonomik restoranlarını, kahve dükkânlarını gezmenin yanında sosyal program, plajda geçirilen günleri, Vancouver’ın dünya standartlarındaki profesyonel takımlarının spor karşılaşmalarını ve Victoria’ya, Rocky Dağları ile Whistler’e düzenlenen hafta sonu gezilerini içeriyor.

LSI Toronto

Kanada’nın en büyük şehrinde en güzel yerleşim alanlarından biri olan Rosedale’de yer alan LSI Toronto, bölgenin sunduğu her şeyi keşfetmenizi sağlamaya uygun bir konumda bulunuyor. Okul, avlusu, öğrenci salonu, mutfak hizmetleri ve öğrenci bilgisayar odasıyla, benzersiz bir modern binanın 2. ve 3. katlarında bulunuyor.

Aktivite Programı:

LSI Toronto’daki sosyal aktiviteler, yazın piknik, kışın buz pateni ve yıl boyu Niagara Şelaleleri’ne, tarihi yerlere ve güzel doğal parklara gezileri kapsıyor.

Toronto, Kanada’nın ana ticaret ve kültür merkezi olmasının yanında, ülkenin en büyük şehri. Bu yüzden ister spor fanatiği, ister hip hop tutkunu, isterse opera hayranı olun, Toronto iyi vakit geçirmeniz için sayısız etkinliğe sahip. Etkinlikler canlı şehir merkezi, yüzlerce yeşil alan ve Toronto adalarını içeriyor.

LSI Okulları - Dili yaşayarak öğrenin


LSI Okullarının broşüründe okulu okul yöneticilerinden David Immanuel şöyle anlatıyor.

40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi vererek, dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun ediyoruz. LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenlerimiz yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Bu eğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir.

LSI olarak biz, en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanıyor ve size eğitim deneyimlerinin tamamını sunacağımıza söz veriyoruz.

Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin için doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar.
Bizim itibarımız sizin garantinizdir. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

David Immanuel
LSI – Language Studies International

0 comments:

Yorum Gönder